Tapety do interiéru

Tapety nám poskytnou mnohem více designových možností než pouhé malování. Tekutá tapeta je speciální typ, jenž nám poskytne mnoho významných výhod.

Tapety do interiéru

Zajímavý design

Možná si řeknete, že doby tapet jsou dávno pryč, ovšem není tomu tak, protože se zase z velké části vracejí do módy. Klasická barva je sice taky hezká, ovšem většina lidí má zkombinované maximálně dvě barvy a tím to hasne. Oproti tomu tapeta zajistí opravdu mnoho různých možností, kdy si můžeme vybírat dle libosti.

abstraktní umění

Barva má nevýhodu v tom, že když ji zašpiníme, tak s tím nic neuděláme. Tapeta se dá umýt, takže tyto problémy nemusíme řešit. Jejich lepení je snadné, takže když povrch dobře očistíme a připravíme se, tak vše zvládneme sami. Tapeta nám hezky zakryje všechny různé díry a nedokonalosti na zdech, takže uvidíme pouze to hezké. Dnešní produkty není problém strhnout a vyměnit je za nové, takže když nás design omrzí, tak můžeme zvolit pohodlně jiný. Aby nám práce šla pěkně od ruky, tak je nutné zakoupit kvalitní lepidlo. Zároveň si prohlédněte postup od výrobce, aby výsledek dopadl skutečně dobře.

Tekutý typ

Většina lidí si pod pojmem tapeta představí tu klasickou papírovou, jenž se lepí na stěny. Ovšem speciálním typem jsou tekuté tapety, jenž se odlišují od těch běžných. Už od názvu poznáme, že mají i rozdílnou aplikaci. Natahují se například jako malta kovovou stěrkou. Nemusíme si domů zvát nějakého řemeslníka, protože vše můžeme zvládnout sami.

tapeta na zeď

Natáhnutím můžeme zarovnat pěkně nerovnosti a mít hezký celek. V prodeji je mnoho odstínů a provedení, kdy si můžete nechat zaslat zdarma katalog, kde najdete kompletní nabídku. Vzhled je opravdu jednou z předností, což je u vnitřních prostor opravdu potřebné. Tato plastická hmota má dobré izolační vlastnosti, takže budujeme mít mnohem lepší izolaci od různých zvuků. Cena je příjemná, takže se nemusíme obávat, že by nás to stálo majlant. Pokud Vás tedy tento produkt zaujme, tak rozhodně neváhejte, protože zajistí příjemnou změnu v domácnosti.