Nebankovní systém poskytuje úvěry se zajímavými podmínkami

Začneme jak jinak než s penězi. Do tíživé životní situace se totiž ohledně peněz může dostat každý z nás. Někdo potřebuje peníze na dluhy nebo dokonce exekuce, jiný na rekonstrukci domu nebo na kompletně nové bydlení. Peníze jsou zkrátka a dobře zapotřebí ať už v menších částkách, které si můžeme vydělat, nebo ve větších, například v případě, že chceme rekonstruovat a nemáme tak vysokou částku na účtu a jen těžko bychom milion spořili, to by taky mohlo trvat dalších deset let.

Nebankovní americké hypotéky se často vyhledávají v případě, že chceme žádat o úvěr u jiné společnosti než je klasická banka, proto název nebankovní. S pojmem americká hypotéka máme spojený úvěr, u kterého ručíme nemovitostí, ale peníze můžeme použít na cokoliv. Obecně se jedná o často vyhledávaný výraz, ale co vlastně znamená?

ruce notebook žena

Rozdělujeme dva základní typy úvěrů spotřebitelský, jak jsme si již popsali, to je případ, kdy peníze použijeme pro svou vlastní potřebu (rekonstrukce), v takovém případě budeme volit nebankovní hypotéku. Další variantou jsou podnikatelské úvěry, logicky je volíme v případě, že máme založenou živnost, kterou aktuálně provozujeme, vlastníme firmu, jsme OSVČ, podnikatel a podobně. Peníze jdou v takovém případě do podnikání.

V případě nebankovní americké hypotéky ručíme nemovitostí. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí bytem, domem, pozemkem, komerční budovou, nájemními či činžovními domy a dalšími nemovitostmi. Jedná se o podnikatelský úvěr, takže peníze musíte vložit do podnikání. Můžete s nimi ale naložit podle vlastního uvážení, splatit dluhy, exekuce, nakoupit majetek, vyplatit faktury, zaměstnance, pojištění, daně, zálohy, výdaje, nájmy, faktury, nakoupit majetek, vybavení, materiál, výrobky, zboží, zkrátka a dobře cokoliv potřebného.

podnikatelé

Velice často bývá tento druh úvěru spojen s názvy, jako je: bez registru nebo bez doložení příjmů. To pro podnikatele znamená značnou výhodu, protože v bance byste za takových okolností, například pokud máte záznam v registru dlužníků, žádnou půjčku nezískali. Ani v případě, že uvedete nízké daňové přiznání. V případě nebankovních společností totiž platí, že záznamy se dají tolerovat, takže i přes záznam můžete půjčku získat a daňové přiznání tolerují i nízké.