S námi finanční starosti zmizí

Už po dlouhá léta lidé důvěřují bankám. Pokud potřebují půjčit peníze, vždy se v prvé řadě obrátí na banku. Bojí se využít nabídek nebankovních finančních institucí. Jsou zvyklí na lichváře, kteří z lidí přímo vysávali peníze na vysokých úrocích, ale tak tomu dnes není. Na nebankovní instituce se můžete také spolehnout. Například naše americká hypotéka bez dokládání příjmů je toho příkladem, kdy je půjčka od nebankovní instituce dokonce ještě výhodnější než u banky.

počítání

Když přijdete do banky, musíte strávit dlouhou dobu vypisováním žádosti, složitým předkládáním a dokládáním příjmů a všech potřebných dokumentů, pak musíte čekat, než si Vás banka prověří v registru a ještě čekáte na její vyjádření. To všechno zabere spoustu času a ještě navíc všechen ten ztracený čas přijde vniveč, protože banka Vaši žádost zamítne.

Naproti tomu naše americká hypotéka bez dokládání příjmů je vyřízená rychle. Nemusíte nikam chodit, stačí vyplnit formulář na internetu. Nemusíte zdlouhavě dokládat Vaše příjmy a nemusíte ani čekat než si prověříme registr, protože my si bankovní ani nebankovní registr neprověřujeme. A to ještě není všechno. Na rozdíl od bank si nebereme žádné platby předem a také nepožadujeme žádné nesmyslné poplatky.

Kromě toho je u naší americké hypotéky výhodný úrok, samozřejmě pokud nemáte žádný záznam v bankovním či nebankovním registru, tak můžete mít úrok ještě lepší. Ale každopádně Vám stačí pouze zástava v podobě nemovitosti a všechno je vyřešeno. Můžete získat úvěr až na třicet let s nízkými splátkami a s možností předčasného splacení a to naprosto zdarma bez jakýchkoliv sankcí či poplatků.

měna

Ať už potřebujete peníze na pořízení vlastního bydlení nebo si chcete pořídit motorový člun či splatit exekuci, v každém případě se obraťte na nás. My Vaše finanční starosti vyřešíme.

5/5 - (1 vote)