Průmyslové váhy

Pro vážení zboží nebo výrobků ve všech možných průmyslových odvětvích jsou určeny průmyslové váhy, která se využívají jako stanovená nebo provozní měřidla. V našem sortimentu naleznete průmyslové podlahové váhy nejrůznějších typů podle způsobu jejich využití.

QHW

Průmyslové vážící mosty
Průmyslové vážící mosty se vyznačují stabilní a odolnou konstrukcí. Jejich vrchní deska může být buďto otevírací nebo sundavací. Mohou být nadzemní nebo zapuštěné do podlahy v pomocném rámu. Tento typ vah si najde své využití především v chemickém nebo masném průmyslu. Plošinové vážící mosty si získaly svoje místo na výsluní a jsou tak nejrozšířenějším typem.

Nájezdové váhy PNV
Nájezdové váhy mají své využití především pro vážení zboží, potravin a dalších surovin. Existuje varianta s indikátorem nebo bez indikátoru. Indikátor je pak s váhou propojen kabelem a je ideální k umístění na stěnu. Tento typ vah je k dostání v nerezu nebo v lakovaném provedení. Mají praktické řešení pro pohodlné najíždění palety. Disponují také užitečnými funkcemi, které vám usnadní vážení.

Průmyslové paletové váhy PPV
Průmyslové paletové váhy neboli váhy na palety jsou vhodné k vážení palet a různých beden. Své využití tak mají při přijímání nebo expedici zboží, vážení ve skladovacích halách a v dalších podobných případech. Své využití tak najdou v potravinářském, strojírenském nebo zemědělském průmyslu.

KDSHIP

Další příslušenství
V sortimentu naleznete i další příslušenství a doplňky k průmyslovým vahám jako jsou kamery, tiskárny, displeje a další.

Využijte možnosti pronájmu vah
Kromě zakoupení si můžete průmyslové váhy i pronajmout, a to krátkodobě i dlouhodobě.
V oblasti importu, prodeje, pronájmu nebo servisu průmyslových vah a dalšího příslušenství je naše firma skvělou volbou. Spolehnout se můžete na dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti.