Přirozený pohyb

Jsem opravdu hodně vesele založený člověk, který má rád sport a zábavu. Proto si opravdu nedokážu představit, že bych byla v nějaké společnosti, kde je nuda a kde lidé po sobě jenom křičí a sedí na zadku a nic jiného nedělají. To bych se asi unudila k smrti, mám ráda akci a napětí. Já jsem totiž odmalička byla vedena ke sportu a taky hlavně k pohybu, protože naše celá rodina vyrůstala na vesnici, kdy jsme se starali o zvířata a taky o velká a rozsáhlá pole. Proto taky, když jsme třeba my děti byly doma a měly jsme volno ze školy nebo jsme si jenom tak hrály, musely jsme taky pomáhat.

Pohyb je přirozený.

Sice ale musím taky zdůraznit to, že jsme nemusely úplně na sto procent, ale vždycky jsme alespoň hodinu denně musely doma pomáhat. A to i o víkendu nebo o velkých prázdninách. taky ale je logické, že když jsme třeba jako děti jely na tábor, tak jsme se nemusely domů vracet a uklízet. To, protože jsme jako děti velice moc rádi jezdily na tábory, kde byla opravdu velká zábava a taky tam bylo opravdu hodně sportovního využití. Myslím si, že v dnešní době děti moc sportovního využití nemají, protože v dnešní době jsou velice rozšířené počítače a mobily a taky tablety, takže děti využívají toho, že raději hrají anebo sportují na tabletu v nějakých hrách.

Moc ráda sportuji.

Myslím se, že je to škoda, protože málo sportu děti potom vede k tomu, že jsou obézní, málo se hýbou a taky je potom bolí svaly a klouby. Myslím že, že jejich rodiče by měli své děti vést k pohybu a k nějakému sportu. Samozřejmě, že by se to nemělo přehánět, protože všeho moc škodí. Ale podle mého názoru by sportovat mělo opravdu každé dítě, a to nejenom kvůli tomu, by nebylo obézní, ale taky na mě kvůli zdraví a pohybu, protože pohyb je důležitý pro naše celkové tělo. A jak jste na tom vy se sportem? Sportujete relaxačně nebo jenom z donucení anebo vůbec se nevěnujete pohybu?