O vašem stěhování v Hradci Králové by měli vědět i vaši sousedé v bytovém domě

Jsou lidé, co se v životě stěhovali více než patnáctkrát, a mohli by vám své zkušenosti přímo rozdávat a pak jsou také lidé, a je jich většina, co nikdy nic takového neabsolvovali a mohou se snadno dostat do potíží, protože jim dosud nikdo neporadil, ani je nevaroval před některými úskalími.

Solidní stěhovací firma s vámi projedná postup, krok za krokem, ale stává se, že se přece jen na něco zapomene.

přenášení krabic

Vyhněte se nepříjemnostem a informujte své sousedy

To se pochopitelně týká bytových domů, kde sdílíte společné prostory s dalšími vlastníky či nájemníky, a kde je namístě nejen ohleduplnost, ale právě informovanost.

Blokování výtahu – nejčastější důvod povyku, když lidé o vašem stěhování Hradec Králové Stěhování Mamut nic netuší. Zbytečně budete stresovat sebe i ostatní. Obejděte sousedy v domě – osobní setkání působí mnohem lépe, než písemné oznámení. A koho doma nezastihnete, ten si to pak může přečíst na domovní nástěnce. V den D ještě vyvěste omluvné oznámení na domovní dveře, lidé bývají v takových případech obvykle tolerantní a chápaví (samozřejmě existují výjimky).

krabice na stěhování

Vchodové dveře – zvláště starým lidem vadí průvan, tím spíše, když se stěhujete v chladném období roku. Upozorněte své spolubydlící i na tuto skutečnost – že budou dveře delší dobu otevřené, než se vše přemístí do stěhovacího vozu.

Hlučnost a povyk – v klidnějších a méně obydlených čtvrtích si lidé zakládají na klidu, který stěhovací firma nepochybně naruší. Měli byste se zmínit i o tom, že vás stěhuje větší firma, která může být hlučnější, než bývá zvykem.

Nezapomínejte na úklid – přestěhujte se se ctí a buďte slušní, neřiďte se heslem „po mně potopa“, takto se chovají jen zoufalci. I když možná vaše spolubydlící již nikdy v životě nespatříte, nepřidělávejte jim problémy a po ukončení akce po sobě důkladně ukliďte – schodiště, výtah i společné prostory.