Vaše zboží bude cestovat rychle jako blesk

Dobrá organizace práce a využití všech dostupných moderních technologií je základem kvalitní, rychlé, bezpečné a spolehlivé mezinárodní kamionové dopravy po celé Evropě.

• Pokud jste budoucí klient a hledáte jednoduchý způsob, jak své zboží rozvážet ke svým odběratelům, pak jste právě získali možnost se zapojit do moderního přepravního systému, který vám zaručí, že se vaše zboží dostane na určené místo rychle a bez poškození a díky výborné logistice vám bude za poskytnuté služby účtovaná bezkonkurenčně nejvýhodnější cena.

kamion1

Do přepravního systému jsou zapojení pouze dlouhodobě vyzkoušení a osvědčení řidiči, kteří udělají maximum pro to, aby vaši zakázku dopravili přesně podle pokynů, které obdrží. Samozřejmostí je GPS sledování vozidla během celé přepravní trasy.

K sjednání přepravy stačí, když zadáte do systému vaši poptávku a pak už čekáte na nabídku. Hned, jak se přihlásí vhodný dopravce, obdržíte návrh ceny za službu. Pokud je to podle vašich představ, vybraný dopravce obdrží pokyny o termínu a místě nakládky a vaše zboží bude naloženo. Ihned po dojezdu do konečné destinace dostanete informaci o provedení zakázky a řidič vám pošle oskenované dokumenty.

Nakonec obdržíte fakturu.

kamion

Pokud jste spolehlivý dopravce a hledáte způsob, jak si najít systému, který vám zaručí požadované množství zakázek, ušetříte mnoho času a k získání zakázky vám stačí jeden klik. V systému můžete uložit, o jaké konkrétní zakázky stojíte anebo si je můžete vybírat ze seznamu zakázek. Poté, co zakázku přijmete, obdržíte všechny potřebné informace o nakládce a cestě. Během přepravy je v případě potřeby možné komunikovat se zákazníkem.

Díky jednoduchému a rychlému systému je odměna za zakázku velice zajímavá.

Zadavatel i přepravce tak díky systému nemusí zdlouhavě komunikovat po telefonu, dopisovat si a trávit čas navíc administrativou v kanceláři.