Pronájem dodávek

Každý z nás se dostane do situace, kdy potřebuje něco odvést, ale zkrátka se mu daná věc nevleze do auta. Pokud v takové situaci budete, nezbývá Vám, než si půjčit auto od rodiny, či přátel. Jestliže však nikdo z nich větší auto nemá, nezbývá Vám než si půjčit v oficiální půjčovně. Ovšem nemusíte věšet hlavu, protože půjčovna dodávek Praha, je jedna z nejlevnějších a nejkvalitnějších půjčoven, co můžete v Praze sehnat.

Tato půjčovna Vám nabídne hned několik vozů, které si můžete půjčit. Firma dbá na spokojenosti zákazníka a vždy poskytuje dodávky plně funkční a také v naprosté čistotě. Jejich prioritní značkou je společnost Ford, se kterou mají ty nejlepší zkušenosti.

dodávky

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na všechny druhy dodávek a bude jen na Vás, jakou si vyberete. U každé dodávky zvlášť je přesně rozepsaný ceník, který se pohybuje od pronájmu na 6 hodin až po pronájem na celý měsíc. Každou z pronajatých dodávek lze řídit se skupinou řidičského průkazu B a lze si je pronajmout i ve svátky a o víkendu. U všech vozů je taktéž napsaná nosnost vozu a jeho rozměry. Ty jsou převážně udávány proto, abyste přesně věděli, zda s dodávkou najedete do garáže do skladu a dalších prostor.

dodávky

Samozřejmostí je u každé dodávky také dálniční známka a nonstop asistenční služba. Dále jsou také auta zákonně pojištěné a to včetně havarijního pojištění. V případě nemožnosti řízení je možné si také pronajmout profesionálního řidiče. V případě že se nemůžete dostavit lze domluvit vyzvednutí v okolí půjčovny a také odvoz v okolí. Dodávky jsou vždy s plnou nádrží a v naprosto čistém stavu. Lze si také pronajmout popruhy na stěhování, které jsou v ceně.

Pokud tedy hledáte spolehlivý pronájem, který se vyplatí, tak se obraťte na tuto půjčovnu. Zaručeně nebudete jejich služeb litovat, ale ba naopak je doporučíte svým přátelům.