Jak si stáhnout „něco“ do svého zařízení 


Jistě tu situaci znáte, ale nevíte si s ní rady. Nuže, v tomto článečku se vám pokusím poradit, jak to vyřešit.  

Ne, nebojte se, nebude plný odborností a ani anglických výrazů. Bude hezky česky a spíše pro laiky. Znalosti netřeba, to, co si zde přečtete bude v podstatě pracovat, tedy stahovat za vás.  

Nemá smysl vyjmenovávat všechny weby ze kterých stahovat lze, a to právě touto, nejméně složitou metodou.  

Jistě jste již slyšeli výraz video downloader. Je to program, který pro vás stahuje filmy či cokoli jiného. Bohužel, ten klasický ne vždy funguje. Důvody jsou různé, například jedním z nich je ten, že majitelé dotyčného webu nesmí porušovat autorská práva, a proto všechny stahovače blokují. Pokud se objeví nový, musí mu oni narušit jeho funkce tak, aby nestáhl ani pár mega. Nám to může být jedno, my ke stahování žádný takový program nepotřebujeme. A jak tedy budeme stahovat?  

k poslechu hudby

Také přes video downloader, ale ne přes program, nýbrž přímo. Živě.  

Normální program si totiž musíte do svého počítače stáhnout a učit se s ním pracovat. Už zde číhá první nebezpečí, že si stáhnete nechtěné věcičky, o které jste vůbec nestáli.  

No, nebudeme to dále rozebírat a pojďme se ihned podívat, jak budeme stahovat my.  

sledování filmu

Najděte si tedy požadovanou stránku, ze které chcete něco, co se vám líbí. Zkopírujte adresu a nyní pozor. Klikněte na modrý odkaz zde v článku a ten vás nasměruje na web nový. Sem jen vložte vámi zkopírovanou adresu a v podstatě je hotovo. Chvíli počkáte a z tohoto webu se vám do PC začne ukládat to, co jste si vybrali. Musíte mít nastaveno kam, nebo vědět, kam se vám to ukládá. Tím je celý problém vyřešený a vy máte ve svém stroji to co jste chtěli. Pokud si nebudete vědět rady, je na onom webu český návod, který vám to znovu vysvětlí.  

Takže vidíme, že to jednoduše skutečně lze a že není třeba se toho obávat.